Команда народного депутата Ігоря Гузя має на меті провести прийоми громадян в усіх населених пунктах виборчого округу. На сьогодні вони відбулися вже у 40 селах.
«Чим менше село, тим більше людей на зустрічах», – розповідає помічник нардепа на Любомльщині Ігор Торба.
Лише вчора він здійснив щотижневі прийоми громадян у шести селах району: Локутки, Вербівка, Підлісся, Вишнівка, Гуща та Миловань. Зустрічі відбулися просто під відкритим небом, адже у багатьох селах відсутні адміністративні приміщення.

«Проблеми різного характеру: люди жаліються, що в селах відсутні аптечні кіоски; то просять, аби грейдер хоча б раз в рік рівняв сільську дорогу. Актуальне сьогодні питання оренди землі: хто орендує, по якій ціні, які умови? От приміром, на території Гущанської сільради у ФАПах: то немає працівника, то потребує ремонту, або навіть за умивальника просять. Розповідають теж, що графік автобусного маршруту не завжди їм співпадає. На жаль, всі ці питання, перш за все, належать до компетенції міського самоврядування. Однак, головне завдання команди депутата – бути на постійному контакті з людьми та разом приймати компромісні рішення», – коментує помічник.

Оскільки Ігор Торба за фахом юрист, то найчастіше допомагає населенню в селах в оформленні документації для приватизації землі, будинків та присадибних ділянок.

Про наступні прийоми громадян – час і місце – буде повідомлено громадськість через районні медіа та у соціальній мережі Фейсбук. У планах охопити ще на Любомльщині близько 20-ти сіл.

Прес-служба народного депутата України