У селі Ладинь на Любомльщині відкрили майданчик

26 Березень 2019
 Березень 26, 2019

Відкриття дитячого майданчика в селі Ладинь Любомльського району стало довгоочікуваною подією. Місцева малеча уже навипередки «тестує» новесенькі та яскраві конструкції.

У селі проживає майже 150 жителів. Під час зустрічі з парламентарем, більшість із присутніх висловилася про те, що малим дітям ніде відпочивати й забавлятися. Вони звернулися до депутата, щоб посприяв їм з облаштуванням майданчика. Як результат: кошти за його поданням надійшли з держбюджету. Конструкції для розваг малечі встановили на території, яку визначила сама громада.

На переконання депутата, діти у невеликих селах теж повинні мати можливість для дозвілля. Якщо ми говоримо, про Вишнівську громаду, то на дитячих майданчиках уже забавляються діти у селах – Ладинь, Вишнів, Коцюри, Мосир, Олеськ, Глинянка, Радехів, Чмикос, Римачі, Штунь, Висоцьк, Замлиння та Машів.

До села оглянути майданчик та обговорити проблеми жителів Ладиня завітали помічники нардепа – Ігор Торба та Андрій Бокоч, голова Вишнівської ОТГ Віктор Сущик та староста Юрій Вітрук.