«У Верховній Раді потрібні такі люди, як Ігор Гузь», - Лілія Гриневич на Волині

22 Жовтень 2014
 Жовтень 22, 2014

Автор освітніх реформ в Україні та один із лідерів списку партії «Народний фронт» Лілія Гриневич разом із кандидатом по мажоритарному округу №19 від партії Ігорем Гузем зустрілася із освітянами у Володимирі-Волинському, Нововолинську, Іваничах та Любомлі.

Під час зустрічей у вівторок, 21 жовтня волиняни мали можливість обговорити освітні реформи та актуальні проблеми цієї сфери із людиною, що безпосередньо займається розробкою та втіленням змін.

K1600_DSC_0131

«Дуже важливо чути вчителів, директорів, знати про їх проблеми із перших вуст, тому я вдячна Ігорю Володимировичу за запрошення обговорити розвиток освіти із вами», – наголосила Гриневич під час зустрічі у Нововолинську.

Лілія Гриневич відзначила, що на даний час потрібно дати можливість навчальним закладам розпоряджатися власними коштами, щоб не запускати довгий і складний механізм проходження їх через Держказначейство, однак ці зміни потрібно вносити через Верховну Раду.

«Якщо ви не можете дати освіті достатньо бюджетних коштів, то дозвольте освіті розпоряджатися своїми коштами. Мушу визнати, що мені не вистачає освітянського лобі у парламенті. Бо багато депутатів ідуть туди, щоб думати про власні кишені. Їх не цікавить комітет з питань освіти та науки, їх цікавлять бюджетні, фінансові комітети. Тому нам кровно потрібні такі люди, як Ігор Володимирович, бо він добре розуміє, шо таке гуманітарна сфера», – розповіла Гриневич.

K1600_DSC_0411

«Сьогодні війна за незалежність іде не тільки на Сході, а й в системі освіти. Ми живем в інформаційному потоці, коли у людей має бути своя духовна основа і патріотизм», – додала вона.