Народний депутат України Ігор Гузь анонсував, що вже у цю суботу 110 спортсменів з цілої країни розпочнуть боротьбу у змаганнях Polissia Challenge Cup 2017. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Крос-триатлон – це змагання, під час якого учасники пливуть 1000 метрів через озеро Сомин, далі 20 кілометрів на велосипеді і 6 кілометрів бігу до центру села Смідин», – зазначив він.

Нардеп запросив усіх охочих побачити це дійство: «Збір 26 серпня о 11:00 на території біля озера Сомин!»

До слова, серед учасників є жителі Ковеля, Києва, Тернополя, Луцька, Рівного,  Жовтих Вод, Володимира-Волинського, Полтави, Житомира, Херсона, Запоріжжя, Любомля, Львова, Кропивницького, Ужгорода, Нововолинська, Хмельницького, Дніпра, Донецька, а також Старовижівського та Турійського районів.

Призовий фонд змагань з крос-триатлону “Polissia Challenge Cup 2017”, що відбудуться вже цього літа 26 серпня, становить 60 тисяч гривень. Переможців загалом буде 6, з них 3 чоловіків та стільки ж жінок.

Так, переможці отримають:

15 000 гривень – за зайняте І місце;

10 000 гривень – за зайняте ІІ місце;

5 000 гривень – за зайняте ІІІ місце.

Змагання проводяться під патронатом Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя”, а організатор заходу – громадська організація “Смідинська ініціатива”. Спортивні партнери змагання: Федерація триатлону України та громадська організація “Спортивний Клуб “Ковель”.

Вже у цю суботу 110 спортсменів з цілої країни розпочнуть боротьбу у змаганнях Polissia Challenge Cup 2017Крос-триатлон – це змагання, під час якого учасники пливуть 1000 метрів через озеро Сомин, далі 20 кілометрів на велосипеді і 6 кілометрів бігу до центру села Смідин. Запрошую усіх бажаючих побачити це дійство! Збір 26 серпня о 11:00 на території біля озера Сомин!

Опубліковано Ігором Гузем 23 серпня 2017 р.