В іваничівських «дорожників» - нова машина, спецодяг та інструменти

27 Червень 2016
 Червень 27, 2016

За сприяння Ігоря Гузя працівники Іваничівського дорожньо-ремонтного пункту тепер мають новий автомобіль, спецодяг та інструменти для роботи.

На прохання людей народний депутат України Ігор Гузь звертався до т.в.о. начальника Державного агентства автомобільних доріг України Євгена Бараха. Ситуація була непростою: люди не мали ні зарплати, ні вантажного автомобіля, та навіть спецодягу і лопат.

У відповіді профільного агенства нардепу зокрема йдеться: «Враховуючи Ваше звернення, Укравтодором дано доручення ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» забезпечити Іваничівський дорожньо-ремонтний пункт філії «Володимир-Волинської ДЕД» автомобілем МАЗ-5551 (самоскидом), а працівників – необхідним спецодягом з світлоповератаючими елементами та п’ятьма штиковими лопатами».

За словами Євгена Бараха, машину іваничівським робітникам вже передали, а інші засоби надійдуть найближчим часом.

Як результат: все, що люди просили – отримали для роботи. А кілька місяців тому, завдяки зусиллям команди нардепа Ігоря Гузя робітниками Іваничівської дільниці погасили ще й борг із зарплати, який вони мали з грудня і по березень 2016 року. До слова, крім «дорожників» цього району, заборговану зарплату тоді отримали всі робітники «Волинського облавтодору».

Прес-служба народного депутата України