Від особистого успіху нашої молоді залежить успіх України – Ігор Гузь на зустрічі з студентами істфаку

4 Жовтень 2016
 Жовтень 4, 2016

Народний депутат України Ігор Гузь зустрівся з студентами історичного факультету СНУ імені Лесі України, майбутніми істориками та політологами.

Ігор Гузь поділився з молоддю своїм депутатським досвідом, а він уже з 17-ти років – у громадсько-політичному житті та – у 20 років став депутатом Луцької міської ради. За час цієї каденції обирався депутатом трьох рад.

Народний депутат закликав студентів бути активними та ініціативними; використовувати всі інструментарії для розвитку, які тільки дає держава, викладачі, оточення.

«Як на мене, дуже важливо, вже зараз, будучи на перших курсах університету, розумітися в політичній «кухні», бути в темі новин Волині та України зокрема. Працювати над собою вже зараз, загартовувати силу волі, боротися з лінню, читати книжки, займатися спортом», – сказав він.

14470586_1095490617198910_6608313691035572804_n«Дуже важливо, щоб ви вчилися і «гризли» граніт науки. Але поряд з цим, так само треба починати із самих юних літ, з першого курсу практикуватися. Шукати свою «візію», і вже зараз розуміти – ким ви хочете бути. Політолог –  це той, хто відкриває двері там, де завтра його чекає перший роботодавець. Політолог може бути депутатом, може бути політтехнологом, аналітиком, працювати в медіа, у владі. Переймайте досвід тут, переймайте досвід у поляків. Треба «стукати» і шукати різні можливості. Бо – світ жорстокий. І кожен з вас – має «гризти» граніт науки самостійно», – наголосив він.

14484996_1095490897198882_4509742412766377217_n«Я часто думаю, як нам, українцям змінитися. Бо у нас уже за 25 років виходить так, що народ «класний», а влада завжди погана. Так не буває! У нас такий самий народ, як і влада. Народ заслуговує на таку владу, яку має. Якщо народ «бере гречкою» за голос на виборах, то цей народ показує, що він не заслуговує на кращу владу», – наголосив нардеп.

«Нам треба вчитися бути лідером. Вміти планувати та вміти переконувати. Вміти переконати своїх колег-однолітків, «піти» у світ і переконати інших людей. Треба вчитися бути сильним, коли треба переступити через поразку, і піти далі. У нас багато людей, які «ламаються» психологічно перед малесенькими перешкодами. Одна із проблем української молоді – це те, що молодь немає мотивації і немає «візії». Чим раніше ви починаєте будувати своє життя, тим швидше і краще зможете «добитися» особистого успіху. І від вашого особистого успіху залежить майбутнє України. Аналізувати свої недоліки і сміливо  йти до своєї мети!», – закликав Ігор Гузь студентів.

Ігор Гузь запросив молодь бути активними також і в соціальних мережах, «добавлятися» в друзі до нього на сторінках у «Фейсбуці», «Однокласниках», «Вконтакті» для спілкування, обміну думок, звертатися особисто  зі своїми ідеями та пропозиціями.

 

Прес-служба народного депутата України