Волиняни у парламенті вимагали від уряду відновити постачання скрапленого газу

24 Травень 2018
 Травень 24, 2018

Депутат Верховної Ради Ігор Гузь разом з громадою Любомльської ОТГ звернулися до керівництва держави вирішити проблемне питання з постачання населенню скрапленого газу в балонах. З 20 березня ц.р. через те, що не провели  спеціалізований аукціон постачання скрапленого газу припинили.

«Люди в моєму окрузі, де немає газопостачання, для приготування їжі користуються газом в балонах. Попри заборону законодавства, високий ризик і вартість, вони змушені заправляти ці балони на автозаправках, адже просто не мають іншого виходу!» – наголосив народний депутат та додав, що жителі чекають реакції профільного міністерства вже кілька місяців.

На Волині майже 90 тисяч людей у селах користуються скрапленим газом у балонах.  Зокрема, жителі Старовижівського, Любомльського, Шацького та Ратнівського районів. І проблема ця є не локальною, а всієї країни.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Олег Зламанюк наголосив, що оскільки Любомльський район є негазифікованим, то люди йдуть свідомо на порушення законодавства аби допомогти  іншим і заправити газові балони. На території Любомльської ОТГ проживає понад 16 тисяч людей.

Своєю чергою, пенсіонер, голова ради ветеранів місцевого самоврядування Петро Мохнюк зауважив, що «це треба негайно вирішити на державному рівні, провести аукціон та привезти газ у балонах нам. Не постачати нам скраплений газ – це злочин перед людьми».

До озвучених на брифінгу вимог приєдналися головні спеціалісти відділів економічного розвитку і ЖКГ та земельних відносин Любомльської ОТГ Юрій Іванчук і Юлія Мохнюк.

«Уряд повинен відреагувати на прохання людей, провести спеціалізований аукціон з продажу скрапленого газу, і, врешті-решт – вирішити це кричуще питання!» – підсумував нардеп Ігор Гузь, апелюючи  до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

 

Прес-служба народного депутата