Вперше в Україні: відбувся фестиваль «Княжий» у Володимирі

18 Грудень 2017
 Грудень 18, 2017

19-20 серпня у селі Заріччя поблизу Володимира-Волинського вперше з ініціативи Ігоря Гузя в Україні відбувся масштабний фестиваль «Княжий». Понад 9 тисяч гостей змогли поринути в атмосферу давніх традицій, подивитися на історичні реконструкції різних епох, відвідати цікаві гутірки та насолодися найкращою музикою.

У 2018 році команда Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» планує продовжити традицію проведення «Княжого» для популяризації давніх, автентичних традицій краю, аби доносити їх до молоді через сучасні, креативні формати. Про це розповіла координатор фестивалю Оксана Лойко під час публічного звіту народного депутата України Ігоря Гузя про роботу в окрузі та парламенті за 2017 рік.

Наступного року провести фестиваль запланували 23 та 24 червня. «Сцена більша, музика гучніше, розваги видовищніші, а ще – запекліші лицарські бої, більше краси, мужності, локацій, їжі та відвідувачів. Захід об’єднав не тільки місцевих жителів, а й волинян і гостей з інших міст України. Разом нам вдалося зробити дуже цікаве дійство, наступного року буде ще краще!» – розповіла координатор фесту, помічник депутата.

Прес-служба народного депутата України