Я не ховаюся від людей. Зустрічаюся з ними, в міру можливого, допомагаю, - Ігор Гузь під час прийому громадян в Іваничах

29 Березень 2016
 Березень 29, 2016

Ігор Гузь, дотримаючись слова, активно працює з  громадами свого виборчого округу. Як уже неодноразово  повідомлялося, у народного депутата діє п’ять громадських приймалень. Куди звертаються як зі своїми проблемами, скаргами, так і цікавими ініціативами. Крім цього, Ігор Гузь постійно проводить прийоми громадян,  під час  яких  люди безпосередньо можуть звернутися до свого обранця.

Цього разу майже 70 жителів Іваничівського району побували на прийомі громадян у депутата Верховної Ради.  Звернення були як індивідуальні, так і колективні.

«У кожного – своя проблема, – каже депутат. –  Я не ховаюся від людей, йду до них, спілкуюся, вислуховую критику, обурення, нарікання.  Бо ж непростий сьогодні для держави час. І я, як представник влади, беру на себе відповідальність за це».

Під час прийому громадян, одні просять посприяти у перерахунку пенсії чи субсидії, допомогти коштами  на лікування;  інші – заручитися підтримкою у виплаті заборгованої зарплати. Переймаються і  розвитком інфраструктури своїх населених пунктів. «Ми усі звернення людей фіксуємо, вивчаємо, направлю депутатські запити та звернення до обласних установ чи організацій, а також столичних», – каже Ігор Гузь.

У колективному зверненні (10 жінок) шукали правди у народного депутата – чому їм, людям, які все своє життя пропрацювали на землі, виплачується пенсія нижче мінімальної. Щоб розібратися, Ігор Гузь відразу сконтактував у телефонному режимі з начальником  профільного управління в області. Як з’ясувалося, жінкам, все ж таки пенсію нарахували неправильно, і потрібен перерахунок. Інша група людей –  вчителів-пенсіонерів, – також просили в такому ж питанні розібратися депутата.

Багатодітна  родина з Переславич клопотала, аби їй привезли до будинку дрова для пічного опалення.  Крім цього, автобусна зупинка в цьому ж селі – в аварійному стані. І це, на думку людей, має також зробити депутат.

У селі Милятин клуб потребує ремонту. Сільський голова та завідувач клубу клопотали перед депутатом допомогти фінансово, бо знають, що торік за кошти субвенції мало чи небагато, але оновили низку соціальних об’єктів у районах.

Ігор Гузь запевнив людей, якщо в  цьому році вдасться відстояти субвенцію, то при наявності проектно-кошторисної документації, відремонтується значно більше об’єктів, ніж у 2015 році.    «Виготовляйте   проект  і  будемо  старатися  допомогти, – наголосив  народний  депутат. – Працюю  над  тим,  аби  виділили  субвенцію  з  державного  бюджету  на  соціально-економічний  розвиток  виборчого  округу  в  сумі  20  мільйонів  гривень.   Буду переконувати в цьому урядовців. Якщо   вдасться,  то  будемо  обговорювати,  куди  їх  спрямувати,  бо  є  багато  сіл,  що  мають  готові  проекти  і  потребують капіталовкладень».

А в селі Павлівка взагалі відсутній клуб. Ігор  Гузь  відразу сказав людям,  що  наразі  це  питання  не  вирішиться,  бо,  щоб  розпочинати  роботи  із  нульового  циклу,  то  потрібні    великі  кошти.

Інше колективне звернення – від працівників  Іваничівської  дорожньої  дільниці (15 осіб). Людям знову боргують зароблене. Ігор  Гузь  зауважив, що  це питання  потрібно  вирішувати  на  державному  рівні,  адже  майже  в  усіх  підприємствах   дорожньої  служби  області    така ситуація.

Під час прийому також лунали слова вдячності за допомогу та запрошували депутати на престольні свята у села.

«Якщо можу людям допомогти, то так і кажу, якщо ні – говорю про це відразу», – зазначає Ігор Гузь.

У березні народний депутат побував в багатьох  населених пунктах округу, зустрічався з трудовими колективами установ та організацій, провів прийоми громадян також у Володимирі-Волинському та Любомлі. Наступний прийом громадян відбудеться у Нововолинську, про що громаду поінформують через місцеві газету та електронні видання.

 

Прес-служба народного депутата України