За підтримки Ігоря Гузя у Нововолинську пройшов велоквест

12 Жовтень 2014
 Жовтень 12, 2014

У Нововолинську 11 вересня відбувся вечірній велоквест за здоровий спосіб життя, – повідомляє інтернет-видання “БУГ”.

Проведення заходу стало можливим завдяки підтримці кандидата в народні депутати Ігоря Гузя.

Збір учасників розпочався о 18:00 на Центральній площі міста (біля пам’ятника Шевченка). Приєднатися могли всі охочі, дітей до 18 років реєстрували за згоди батьків. В заході взяло участь 26 велосипедистів з Нововолинська, що об’єдналися у 6 команд.

DSC_0849

 

Кожна команда отримала завдання. Необхідно було у відведені 2,5 години розгадати зашифровані місця, знайти їх та сфотографувати.

У результаті переможцем велоквесту стала команда “Бабуїни”, друге місце посіли “ВелоБУГи”, а третє – “БАЙК РАЙД – Нововолинськ”. Команду «Зламки» дискваліфікували через відсутність фотофіксації команди на зашифрованих місцях, проте їм вручили заохочувальні призи за результативність.

“Я отримав безліч вражень під час квесту. Ніколи не думав, що в Нововолинську можна так проводити час. Хочеться ще взяти участь у таких заходах”, – поділився враженнями один із учасників велоквесту.

DSC_09581

Своєю чергою, організатор квесту Ярослава Герус розповіла, що захід організували, аби залучити нововолинців до здорового способу життя й заохотити використовувати такий екологічний вид транспорту як велосипед.

DSC_0953

«Ми (команда Ігоря Гузя) помітили таку проблему у велосипедному місті Нововолинську, як відсутність велопарковок у людних місцях. Найближчим часом плануємо її вирішити”, – додала Ярослава Герус.