За сприяння нардепа навчали, як залучати партнерів в ОТГ

20 Травень 2019
 Травень 20, 2019

Молоді люди, які прийшли працювати у новостворені громади, добре усвідомлюють, що для успішного розвитку ОТГ потрібно залучати нових партнерів. А для цього мають навчитися: як правильно працювати з партнером від першого контакту, як вибудовувати взаємну довіру та, щоб не було конфлікту інтересів.

Допомагає їм у цьому Валентина Степюк – виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя. Саме Асоціація, яка за ініціативи депутата Верховної Ради Ігоря Гузя, вже упродовж кількох років є таким собі «другом» в окрузі №19 для представників громад при організації роботи.

Тренінг відбувся у місті Нововолинськ у День вишиванки. Модератором заходу виступила Валентина Степюк, яка упродовж каденції працювала головою Старолішнянської сільської ради. Кому, як не їй, добре знати, як ефективно працювати на різних етапах партнерських стосунків.

Своїм досвідом ефективної email-комунікації з партнером поділилась Олена Кузьмич – радник з питань комунікацій у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Разом із Анастасия Азанова – керівником NGO «Creative Studio» з міста Володимир-Волинський, учасники тренінгу навчались мистецтву “smalltalk”, та, як «вражати» партнера елегантністю манер, мовлення, дотримуватись основ ділового дрес-коду. Говорили теж і про те, як дотримуватися етики і культури спілкування під час першої зустрічі; під час телефонної розмови, листування; вчились правильно починати і завершувати ділову розмову.