За сприяння нардепа організували навчання для працівників ОТГ

20 Травень 2019
 Травень 20, 2019

Як зробити так, щоб ОТГ стала «візитівкою» громади, дискутували під час круглого столу на тему: «Від традицій до інновацій: проведення культурних масових заходів у громаді» у місті Нововолинськ.

Організатор заходу – Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя, створена з ініціативи народного депутата Ігоря Гузя.

Серед представників гуманітарних відділів та культури ОТГ Прибужжя відбулося невимушене спілкування. Вони ділилися досвідом проведення нестандартних культурно-масових заходів, обговорювали можливості започаткування нових.

Спікерами під час круглого столу були й голова правління Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Андрій Бокоч та виконавчий директор Асоціації Валентина Степюк.

Пані Валентина, яка має колосальний та багаторічний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, зауважила, що одним із основних завдань громади під час децентралізації є збереження здатності забезпечити культурні запити жителів. А реформи є таким собі викликом для багатьох закладів культури, що мають знайти своє місце, окреслити шляхи подальшого розвитку та визначити нові напрями і форми надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвіллєвих послуг.