Заслужена відзнака жителю Любомльщини

1 Квітень 2019
 Квітень 1, 2019

Захар Сокольвяк – справжній патріот України. Проживає на Любомльщині. Все життя вчителював та активно займався розбудовою громадянського суспільства. Він – організатор створення Народного Руху в Любомльському районі та активний громадський діяч. Саме за бажання боротися за правду і волю України його нагородили грамотою Верховної Ради України. Подання до парламенту для державної відзнаки скерував народний депутат Ігор Гузь.

 

31 березня, голова Любомльської ОТГ Roman Yushchuk та помічник депутата Андрій Бокоч особисто відвідали пана Захара у селі Згорани та передали йому нагороду «За особливі заслуги перед Українським народом» і нагрудний знак. Вони привітали Захара Захаровича та побажали йому міцного здоров’я, а кожному українцеві брати з нього приклад й завжди пам’ятати внесок патріотів у розбудову країни.

 

Цьогоріч Захар Сокольвяк святкував ювілей – 80 років. Коли відстоював Україну під час Євромайдану в Києві міліція притиснула його ноги турнікетом. Тепер змушений пересуватися на візку. Попри проблеми зі здоров’ям, він не перестає боротися за державу та твердо вірить в її Перемогу.