Завдяки Фонду «Прибужжя» в дітей Іванич з’явився чудовий майданчик та ще й в лісовому парку

26 Червень 2016
 Червень 26, 2016

Ще один дитячий майданчик з’явився в окрузі Ігоря Гузя за сприяння Фонду “Прибужжя”. Цього разу – в смт Іваничі. І вдалося зреалізувати це разом з ініціативною групою селища “Здоров’я”, яка подала свій проект на конкурс «Крок назустріч», ініційований фондом нардепа.

Урочисте відкриття відбулося сьогодні. Ігор Гузь особисто завітав на свято до людей та привітав їх з такою гарною подією в житті  громади селища.

«Приємно бачити, коли світяться очі дітей та гарний настрій в людей. Особливо, у непростий, для нашої держави час. Приємно також, що громада бере активну участь в розвитку інфраструктури свого села чи міста.  Ось, сьогодні ми всі разом зробили хорошу справу для дітей – подарувавши їм ігрове поле, де зможуть вони розважатися та проводити своє дозвілля», – зазначив народний депутат.

Ігор Гузь анонсував жителям Іванич, що наразі триває другий етап конкурсу ініціатив «Крок назустріч» від Фонду «Прибужжя», та закликав їх бути активними і подавати свої проекти. Всі деталі про конкурс – на офіційній веб-сторінці фонду fpb.org.ua.

Суть проекту цієї ініціативної групи «Відпочинок і спорт – здоров’я нації» полягала у розширенні і реконструкції спортивного осередку селища по вулиці Зеленій в смт Іваничі, а це – на окраїні селища – майже у лісі. Там облаштували дітворі прекрасний  майданчик для розваг. Загальна вартість проекту сягнула 15 тис. грн. На 10 тисяч група отримала сертифікат від Фонду,  решту коштів  інвестувала в цю справу місцева громада.

Після урочистостей народний депутат зіграв у настільний теніс та долучився до інших спортивних заходів під час свята.

 

 

Прес-служба народного депутата України