Завдяки законопроекту волинського нардепа Ігоря Гузя шахта №10 все ж таки отримає 100 мільйонів гривень!

31 Березень 2016
 Березень 31, 2016

Завдяки законопроекту волинського нардепа Ігоря Гузя шахта №10 все ж таки отримає 100 мільйонів гривень. А загалом вугільна галузь країни – державну підтримку в розмірі 250 мільйонів гривень.

Сьогодні, під час пленарного засідання депутати 280 голосами ухвалили законопроект щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств на 2016 рік.

Нагадаємо, 26 січня 2016 року Ігор Гузь разом з народним депутатом Михайлом Бондарем зареєстрували проект Закону України №3813 «Про внесення змін до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств.
«Головна мета цього законопроекту – забезпечити стовідсоткову виплату людям заробленого. І звісно, на продовження подальшого будівництва шахти №10 «Нововолинська”, – коментує Ігор Гузь.

Депутат вважає, що з точки зору енергетичної незалежності нашої країни, продовження будівництва цієї шахти – наразі має бути пріоритетним. Нововолинські шахтарі «підставляють» плече Українській державі. Крім того, запуск шахти має на меті забезпечити роботою понад 1500 шахтарів і запустити новий виток розвитку депресивного шахтарського регіону.

«Шахта №10 «Нововолинська» – єдина, яка будується в Україні. На її підтримку до сьогодні немає ні копійки. «10 шахта» – це 30 мільйонів покладів вугілля, які на перспективу будуть працювати для української економіки.
Звісно, ці 100 мільйонів гривень не вирішать повністю питання, але принаймні, робота продовжуватиметься, і колектив буде з зарплатою», – зауважує Ігор Гузь.

Народний депутат України Ігор Гузь організовував зустріч шахтарів з Головою ВРУ Володимиром Гройсманом, щоб вони мали можливість донести, наскільки важлива для них підтримка депутатами гірничих законопроектів. Спікер парламенту запевнив гірників у підтримці.

У свою чергу, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що розуміє важливість розвитку вугільної галузі та незабаром Уряд презентує стратегію розвитку вугільної галузі країни: «Для завершення будівництва шахти №10 потрібно орієнтовно 14 місяців, і в коштах – до мільярда гривень. Тому ці 100 мільйонів гривень для того, щоб підготувати шахту і запустити в дію».

Законопроект щодо підтримки вугільної галузі країни, ініційований волинським нардепом, ухвалений 280 голосами обранцями Верховної Ради.

Ігор Гузь подякував колегам за розуміння та підтримку шахтарських проблем.

Прес-служба народного депутата України