Жителі Прибужжя поглиблюють співпрацю з поляками

15 Червень 2018
 Червень 15, 2018

У рамках угоди про міжнародну співпрацю представники Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, Павлівської, Поромівської й Зимнівської ОТГ відвідали Гміну Грубешів Любельщизни Республіки Польща.

Робоча поїздка відбулася за сприяння народного депутата Ігоря Гузя та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

У складі волинської делегації – голова правління Андрій Бокоч та виконавчий директор Асоціації Валентина Степюк, голова Вишнівської ОТГ Віктор Сушик, представники апаратів громад: Олена Шумик, Надія Жук і Юля Степанюк, керівники приймалень депутата Тетяна Азаркевич та Валентина Романюк.

На зустрічі з головою Спілки Гмін Любельщизни Яном Молодецкі обговорили шляхи втілення спільних проектів з транскордонного співробітництва та напрацювали  подальший план роботи з розвитку партнерства між Гмінами Любельщизни і Прибужжя. Польські освітяни  поділились досвідом реформування освіти.

Волинська делегація, зі своєї сторони, презентувала й національну творчість.  З нагоди дня місцевого самоврядування, українськими піснями вітали гурти «Чарівниця» з смт Іванич та  «Брати» з  села Луковичі,  а Анна Воєвода з Нововолинська –  зачарувала грою на скрипці.

 

Прес-служба народного депутата